Reflekterende stropp i PVC med fire røde LED -lys og borrelås. Batterier følger med. Kun for salgsfremmende bruk.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Gul (06)
| Artikkelnummer | GI6024-06 |
| Materiale | PVC, LED, Nylon |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 42 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx0,2 cmx42 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 13/9.48 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx48 cmx50 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS, Battery 2006/66/EC, EN 62471:2008 (LVD), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI602406 | 8217 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |