Kulepenn med blått blekk og gummitopp som kan brukes på touchskjermer (f.eks. iPhone/iPad). Med gummigrep, skaft i metall-look og klips, som også fungerer som trykknapp.
Perlemor
| Artikkelnummer | 261996-534 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 0.9 cm |
| Vekt | 6 g |
| Volum | 0.3817 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |