Kulepenn med blått blekk og skaft laget av 100% resirkulert ABS. Klipsen/trykknappen på pennen har en nydelig aksentfargeog gir plass til et sjenerøst, digitalt fullfargetrykk. GRS-sertifisert.
Hvid/hvid
| Artikkelnummer | 261019-504 |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 7.4 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |