Kulepenn med blått blekk laget av resirkulert aluminium. Denne pennen har en skaftet med et attraktivt gummibelegg, solid metallklemme, plasttupp og trykknapp. Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Hvit
| Artikkelnummer | 262316-002 |
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Lengde | 13.5 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 18 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |