Stilolinea® kulepenn med blått blekk og farget trykknapp. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,10 | 4,92 | 4,73 | 4,37 | 4,18 |
Hvit/grønn
| Artikkelnummer | 260567-224 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 10 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |