Kulepenn med blått blekk av merket Senator®. Med transparentfarget skaft, stor klips og trykknapp. Made in Germany.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,40 | 11,50 | 10,55 | 9,83 | 9,47 | 9,10 |
Gul
Siden 1920 har Senator designet og produsert kulepenner av høy, tysk kvalitet til gode priser. Senator kulepenner er beundret verden over. Senator følger med tiden noe som gir resultat i form av moderne design og stor funksjonalitet. Det er lagt stor vekt på fine detaljer, som gir hver kulepenn en unik karakter. Senator gir fremragende kvalitet.
| Artikkelnummer | 262048-006 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Germany |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |