Kulepenn av aluminium med blått blekk, metallklips, trykknapp og topp i gummi som kan brukes på touchskjermer (f.eks. iPhone/iPad) . Skaftet er dekket med et attraktivt, gummiaktig belegg som er mykt å ta på, og tuppen av pennen er formet for å gi et fast grep mens du skriver. Pennens attraktive design gjør den til et slående, salgsfremmende gavealternativ.
Rød
| Artikkelnummer | 262892-008 |
| Materiale | Syntetisk materiale, Aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 21 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |