Basert på en klassisk design, er Graduate resolutt funksjonell og moderne. Graduate er ideell for daglig bruk eller gaveanledninger. Inklusiv Waterman gaveeske og pennpåfyll / patron. Eksklusiv design.
0,18 kg
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 222,00 | 215,00 | 208,00 |
Krom
Unike og eksklusive skriveredskaper som viser eierens klasse og karakter.
| Artikkelnummer | 10650800 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,18 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Metall |
| Diameter | 1,1cm |
| Størrelse | 13,6 x Ø 1,1 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 35x24x20cm |
| GTIN / EAN | 3034321312211 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 498 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |