Vattert jakke for menn med fjærlett polstring. Toveis glidelåser med matchende hakebeskytter og avtrekker. To frontlommer med glidelås. Matchende elastiske kanter i krage, mansjetter og nederkant. Innvendig fôr i kontrastfarge. Inkluderer oppbevaringspose. Lett og sammenleggbart plagg. Avtagbar etikett. Vannbestandig. Vindtett. Modellen er 184 cm og har på seg str. L.
3,92 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 320,00 | 310,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Elektrisk blå
Roly er et av de mest anerkjente merkene på det europeiske markedet for tekstilprodukter til markedsføring, inkludert fritidsklær, sportsklær, arbeidsklær osv. Roly tilbyr en kombinasjon av verdier, følelser og holdninger som går utover det konvensjonelle, med et stort utvalg av stoffer, design og farger, samt en egen forpliktelse til å tilfredsstille kundenes behov.
| Artikkelnummer | r50941n |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 3,92 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | 100% Polyester, 290 g/m2, Lining, i 100% Polyester, Padding/filling, i 100% Polyester |
| Emballasje | 10stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 52x35x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159632382 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 38 |
| M | 21 |
| L | 24 |
| XL | 7 |
| 2XL | 7 |
| 3XL | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |