Kompakt, sammenleggbar paraply med 190T-polyestertrekk. Metallramme og -stang, kunststoffhåndtak med løkke, borrelåslukking og oppbevaringstrekk. Manuell betjening. Dim. foldet: Ø 5,5 x 24 cm.
Kongeblå
| Artikkelnummer | 260824-948 |
| Materiale | Syntetisk materiale, Metall, Polyester 190T |
| Lengde | 55.5 cm |
| Diameter | 96 cm |
| Vekt | 270 g |
| Volum | 463246.6863 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |