Champagnekjøler l laget av 100% resirkulert Ocean Bound plast fra Plastic Bank®. Fyll denne kjøleren med isbiter og server champagnen din fantastisk avkjølt. Også egnet for å holde andre drikker kjølige. Kapasitet 3.500 ml. Ved å kjøpe dette produktet støtter du Plastic Bank®. Plastic Bank® er en internasjonal organisasjon med to hovedmål. Disse målene angår oss alle, å redusere fattigdom og redusere plastavfall i havene. Plastic Bank® betaler folk i utviklingsland for å returnere plastavfall. Denne plasten samles inn fra strender, elver, elvebredder, søppelfyllinger og fra de grunne delene av havet. Dette bidrar til å forhindre at plastavfall forurenser havene. Den innsamlede plasten sorteres, renses og bearbeides til granuler. Nye produkter blir deretter laget av disse granulene og gitt Social Plastic®-merket.
Hvit
| Artikkelnummer | 269328-002 |
| Materiale | RPET |
| Lengde | 19.5 cm |
| Diameter | 18 cm |
| Vekt | 300 g |
| Volum | 3053.6281 m3 |
| Opprinnelsesland | Netherlands |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |